II etap konkursu "Policjanci są wśród nas”

7 maja w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VII został przeprowadzony II etap konkursu „Policjanci są wśród nas”. Uczniowie walczyli o wejście do finału, który odbędzie się 1 czerwca, w Komendzie Stołecznej Policji. Zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej Nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie, którą reprezentowali Adam Majewski, Bartłomiej Frańczuk i Jan Klekowski.

Uczniowie z trzech szkół:  Szkoły Podstawowej nr 255 na Pradze-Południe, Szkoły Podstawowej Nr 128 w Rembertowie oraz Szkoły Podstawowej Nr 353 z Wesołej, rozwiązywali test złożony z 20 pytań. Poziom wiedzy konkursowiczów był bardzo wysoki, a różnice w liczbie zdobytych punktów minimalne.

Dyplomy oraz nagrody, które zostały ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe wręczyli członkowie jury: Naczelnik Wydziału Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych KRP Warszawa VII, kom. Maciej Cepil, Pani Ewa Sawicka z Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m. st. Warszawy oraz Iwona Janowska z Wydziału Organizacyjnego dla Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Trzymamy kciuki za wygraną w finale!
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2014-05-19 10:16 1251

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.