Gwiazdy judo w hali OSiR przy Siennickiej 44

23-24 października 2004 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji Praga Południe przy ulicy Siennickiej 44 odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Judo. Swój udział zapowiedziało wiele gwiazd sportu m.in. olimpijczyk Paweł Nastula.

Wydarzenie to jest szczególnej rangi. Nie często się zdarza, że na Pradze Południe goszczą gwiazdy sportu światowego formatu. Dlatego zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie i zachęcam do przybycia do OSiR, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Na liście startowej Mistrzostw Polski widnieje wiele nazwisk największych gwiazd judo, w tym kilkoro Olimpijczyków. Do hali OSiR na Siennickiej przybędąą m.in.: Paweł Nastula - złoty olimpijczyk z Atlanty, dwukrotny mistrz świata i trzykrotny mistrz Europy, Robert Krawczyk - aktualny, brązowy medalista mistrzostw świata, Adrianna Dadei - ubiegłoroczna mistrzyni Europy, a także Anna Żemła-Krajewska, Grzegorz Ejtel i Krzysztof Wiłkomirski.

Mężczyźni będą walczyli w siedmiu kategoriach wagowych, natomiast kobiety w ośmiu.

Początek eliminacji zaplanowano na 23 października br. na godzinę 10.00, zaś oficjalne otwarcie Mistrzostw - na godzinę 16.00.

Walka o medale rozpocznie się 24 października o godzinie 10.00.

Na Mistrzostwa Polski seniorów i seniorek w judo zapraszamy szczególnie uczniów południowopraskich szkół. Okazja jest wyjątkowa! światowej sławy judocy będą walczyli na Pradze Południe.

Do zobaczenia 23 października br. w hali OSiR przy ulicy Siennickiej 44. Liczymy na osobiste spotkanie wszystkich nauczycieli i uczniów, nie tylko tych zainteresowanych sportem.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2004-10-17 17:47 1272

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.