Football Talent Show na Grochowie

Już w niedzielę, 23 września w godzinach 12.00 - 18.00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 60 przy ul. Zbaraskiej 3 będzie można sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności uczestnicząc w treningu pod okiem szkoleniowców z międzynarodowym doświadczeniem. Zajęcia zostaną zorganizowane zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. W programie imprezy znalazły się także specjalne warsztaty kulinarne dotyczące odpowiedniego odżywiania się dla osób aktywnie uprawiających sport. Czas dodatkowo urozmaicą darmowe dmuchańce, które poprawiają kondycją i sprawność fizyczną maluchów.

Początek roku szkolnego nie musi być nudny! Nic nie poprawia humoru, tak jak piłka nożna, dlatego Playmaker Academy szykuje dla warszawskich pasjonatów futbolu fantastyczną niespodziankę! Już 23 września zapraszamy na Futbol Talent Show!

Pokazowe treningi, warsztaty kulinarne, konkursy z nagrodami i przede wszystkim wielkie piłkarskie show z udziałem Krzycha Golonki to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych i ich rodziców podczas otwartej imprezy na warszawskiej Pradze.

Największą atrakcją wydarzenia będzie specjalny pokaz Krzycha Golonki, Mistrza Świata trików piłkarskich, finalisty Mam Talent i przede wszystkim wielkiego idola dzieci.„Trenuj z Krzychem” to autorski projekt, który w zaledwie dwa lata stał się najpopularniejszym interaktywnym programem sportowym w polskim internecie. Podczas swojego show, Gość Specjalny nie tylko zaprezentuje swoje fantastyczne umiejętności, ale również zaangażuje publiczność do zabawy poprzez konkursy z nagrodami, wspólne wykonywanie trików czy czas na zdjęcia i autografy.

Wstęp na rodzinną imprezę Futbol Talent Show jest wolny.

Zapraszamy!
2018-09-21 14:26 1747

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.