Finał III cyklu Turnieju w Brydżu Sportowym

Zakończył się kolejny, już trzeci, cykl całorocznych Turniejów w Brydżu Sportowym „O Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy”. Uroczyste podsumowanie turniejowych zmagań odbyło się 19 grudnia 2011 roku w południowo-praskim Centrum Promocji Kultury.
 
Od trzech lat turniejowi patronuje Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Tomasz Kucharski, który jest również fundatorem pucharów dla zwycięzców. Inicjatorem zawodów jest Mazowiecki Związek Brydża Sportowego.
 
W zawodach mógł wziąć udział każdy, kto umie i przede wszystkim lubi grać w brydża sportowego. Warunkiem było uczestnictwo w zawodach rozgrywanych co drugą sobotę. Turniej cieszył się dużą popularnością – co roku uczestniczy w nim ponad 150 osób z całej Warszawy. W tym roku liczba zawodników była podobna.
 
Tegorocznymi zwycięzcami III cyklu Turnieju w Brydżu Sportowym „O Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy” zostali:
 
1 miejsce - Janusz Wronka
2 miejsce - Wanda Buszkowska
3 miejsce - Gerard Czernohorski

Zwycięzcy III cyklu całorocznych Turniejów w Brydżu Sportowym "O puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy". Od lewej: Wanda Buszkowska i Janusz Wronka.
 
Dla laureatów przygotowano również drobne upominki ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.
 
Po uroczystym rozdaniu nagród Tomasz Kucharski, Burmistrz Dzielnicy Pragi-Południe m.st. Warszawy złożył wszystkim zebranym życzenia „Wesołych Świąt i pomyślności w Nowym Roku, a także wielu sportowych sukcesów”. Pogratulował tegorocznym laureatom oraz zapewnił, że w przyszłym, 2012 roku, turniej również się odbędzie.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2011-12-21 22:23 1124

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.