Festyn rodzinny w Przedszkolu nr 46

Pikników przedszkolnych na Pradze-Południe ciąg dalszy. Tym razem Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Jarosław Karcz został zaproszony do Przedszkola nr 46 „W Krainie Baśni”.

„W Krainie Baśni” przy ul. Jordanowskiej, nie zważając na deszczową aurę, dzieci i dorośli bawili się wyśmienicie w przedszkolnym ogrodzie. Wśród atrakcji znalazły się loteryjka fantowa, malowanie twarzy, kawiarenka, pyszności z grilla, trampolina, zamek dmuchany. Można było podpatrzeć jak powstają kwiatki, motylki, szable i zwierzątka z balonów. Jednak największymi atrakcjami pikniku były: ogromna trampolina, bański mydlane oraz trawnikowa dyskoteka, dzięki którym dorośli na moment mogli zamienić się rolami z pociechami i wrócić do dni swojego dzieciństwa.

Wizytę Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Jarosława Karcza w przedszkolu zakończyło sadzenie drzewa, ogromnego Tulipanowca, którego gęsta korona, stworzy idealne warunki do odpoczynku kolejnym pokoleniom wychowanków przedszkola „W Krainie Baśni”.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2014-06-09 10:45 1054

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.