Działkowicze z ROD Waszyngtona z nadzieją przywitali nowy rok

W sobotę, 10 stycznie, na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Waszyngtona odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie działkowiczów. Wziął w nim udział burmistrz dzielnicy Praga-Południe Tomasz Kucharski. Obecny był także Prezes Okręgowego Zarządu Mazowieckiego PZD Pan Zygmunt Kacprzak.

Goście złożyli działkowiczom noworoczne życzenia, zdrowia, satysfakcji z posiadania i uprawiania swoich działek oraz wszelkiej pomyślności w całym 2015 roku.

Dziękując za życzenia, Prezes ROD Waszyngtona Pani Barbara Frydrychewicz podkreśliła, że są one miłe działkowiczom, ponieważ przekazane przez przyjaciół ROD Waszyngtona. Zawsze czuliśmy ogromną życzliwość Pana senatora i Pan burmistrza dla naszych spraw. Prosimy o dalsze wsparcie na trudnej drodze do celu jakim będzie nowa formuła otwartych ogrodów działkowych. Mamy nadzieje, że wraz z władzami samorządowymi naszej dzielnicy uda nam się ten cel zrealizować. Wierzymy też, że ta nowa formuła przysporzy nam sprzymierzeńców w walce o utrzymanie zielonego charakteru terenów na których znajduje się nasz ogród – powiedziała Pani Prezes.

Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2015-01-12 08:32 1088

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.