Działka przy Liwieckiej 20 sprzedana

Przedsiębiorstwo budowlane Tynkbud 1 kupiło na przetargu niezabudowaną działkę przy ulicy Liwieckiej 20 na Pradze Południe. Za grunt o powierzchni 806 m2 zapłaci m.st. Warszawie 1 393 800 zł netto.

Jeden oferent

Do ustnego przetargu, który odbył się dziś, 30 kwietnia 2014 roku, przed południem, na II piętrze Biura Gospodarki Nieruchomościami przy pl S. Starynkiewicza 7/9 stawił się tylko jeden oferent i to on został w ciągu kilkunastu sekund nowym właścicielem wystawionej na drugim przetargu działki.

Przedsiębiorstwo Tynkbud 1 to jednocześnie generalny wykonawca budowanego od 2012 roku między ulicami Liwiecką i Beskidzką osiedla Strefa Dębu. Kupiony grunt i rozpoczęta na nim budowa pozwoli wykorzystać ustawione już kontenery budowlane a tym samym ograniczyć koszty ponownego ich montażu.

Szybkie zmiany na ulicy - za szybkie...

Niewielka uliczka Liwiecka, która jeszcze 10 lat temu była drogą gruntową zmienia się nie do poznania.  Nowa zabudowa wraz z prawie ukończonym największym na terenie Gocławka osiedlem Stefa Dębu sprawia, iż codzienne życie mieszkańców a zwłaszcza kierowców staje się coraz trudniejsze.
Źródło: Portal Twoja Praga
2014-04-30 20:24 1105

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.