Dwóch obywateli Ukrainy zatrzymanych na Kickiego

fot. KRP Warszawa VII
fot. KRP Warszawa VII
Policjanci zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy. Przewozili oni w volkswagenie alkohol bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli 50 butelek wódki, dodatkowo jeden z mężczyzn przebywał na terytorium naszego kraju nielegalnie. Teraz zatrzymanymi zajmą się policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą oraz prowadzący postępowania administracyjne.

Kwadrans po 11.00 patrolowcy zwrócili uwagę na jadącego ulicą Kickiego volkswagena. Zatrzymali pojazd do kontroli. W aucie było dwóch mężczyzn, obywateli Ukrainy. 26-latek i 28-latek zachowywali się dość nerwowo. Podczas sprawdzenia danych i dokumentów wyszło na jaw, że 28-latek nie posiada aktualnej wizy i przebywa w Polsce nielegalnie.

Policjanci sprawdzili co mężczyźni przewożą w samochodzie. Wówczas okazało się , że mają nielegalny alkohol. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 50 butelek wódki bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Żaden z mężczyzn nie potrafił wyjaśnić skąd jest ten alkohol i do kogo należy. Obaj zostali zatrzymani. Teraz zajmą się nimi policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją oraz z referatu wykroczeń i postępowań administracyjnych.
Źródło: KRP Warszawa VII
2015-12-16 16:00 1147

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.