Drugi sklep Media Expert w Warszawie będzie na Grochowie

Wielkie otwarcie Media Expert
Wielkie otwarcie Media Expert
Już 28 lutego, w Galerii Rondo Wiatraczna na Grochowie odbędzie się uroczysta, pełna atrakcji i niespodzianek inauguracja działalności nowego elektromarketu sieci Media Expert w Warszawie.

Elektromarket Media Expert zajmie centralną część pierwszego piętra Galerii Rondo Wiatraczna. Na łącznej powierzchni prawie 800 m.kw. zaplanowano ekspozycję najnowszych produktów RTV/AGD, multimediów oraz elektroniki użytkowej. Na miejscu będzie można skorzystać z porad konsultantów, a także obsługi doradców kredytowych. W elektromarkecie odbierzemy również zakupy zrobione w sklepie internetowym MediaExpert.pl.

„Uroczyste otwarcie naszego elektromarketu w Galerii Rondo Wiatraczna w Warszawie to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń pierwszej połowy 2018 roku. Mamy nadzieję, że wspólnie z klientami stosownie uczcimy ten wyjątkowy dzień. Zaplanowaliśmy niespodzianki, atrakcje, koło fortuny, konkursy z nagrodami i oczywiście - wyjątkowe promocje. Jestem przekonany, że każdy, kto zechce osobiście odwiedzić nasz elektromarket 28 lutego, nie będzie zawiedziony. Zaskoczymy nie tylko cenami!” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Przypomnijmy - Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od ponad 15 lat, dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa 440 elektromarketów.

Z wyjątkowych, inauguracyjnych promocji cenowych oraz przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać w dniu otwarcia Media Expert - już od godziny 13.00. „Galeria Rondo Wiatraczna ma szansę nawiązać do bogatej tradycji handlowej Universamu, stanowiącego przez lata jeden z najważniejszych obiektów handlowych prawobrzeżnej Warszawy. Cieszymy się bardzo, że będziemy mieli swój udział w napisaniu nowej historii tego miejsca i mamy nadzieję, że elektromarket sieci Media Expert stanie się chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Pragi i całej Stolicy.”– mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Elektromarket w Galerii Rondo Wiatraczna jest już drugim punktem sprzedaży sieci Media Expert w Warszawie. Pierwszy z nich został otwarty w zeszłym roku na ul. Łopuszańskiej 22.
2018-02-27 22:39 1041

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.