Dokonał rozboju. Ukradł telefon i pieniądze

Za gotówkę z rozboju kupił sobie alkohol
Za gotówkę z rozboju kupił sobie alkohol

Policjanci z patrolówki zostali powiadomieni o rozboju, do którego doszło w bramie kamienicy na terenie Grochowa. Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze, a pobitemu pokrzywdzonemu zapewniono pomoc lekarską. Nie potrafił on jednak powiedzieć w zasadzie nic na temat wyglądu sprawcy. Stwierdził jedynie, że najprawdopodobniej szedł on za nim od dłuższego czasu i mógł go obserwować. Ukradł mu telefon komórkowy i 20 złotych.

Patrolowcy od razu odjęli próbę ustalenia kto mógł dokonać tego przestępstwa. Sprawdzili zapisy monitoringu w pobliskich sklepach oraz przejrzeli obraz zarejestrowany przez kamery miejskie. Bardzo szybko wytypowali mężczyznę, który jak się okazało dopuścił się rozboju. Od razu rozpoczęli poszukiwania. Dosłownie kilkanaście minut później zauważyli go na jednej z ulic. 35-letni Sebastian L. został zatrzymany, był nietrzeźwy. Przyznał od razu, że faktycznie ukradł telefon i pieniądze. „Komórkę” zaniósł do domu i dał w prezencie synowi a za gotówkę kupił sobie alkohol, który właśnie wypił. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Kryminalni i dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego w prokuraturze 35-latek usłyszał zarzut dokonania rozboju, został objęty policyjnym dozorem trzy razy w tygodniu.

Źródło: KRP VII
2016-08-18 13:14 1194

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.