Budowa Totalbud utrudnia życie mieszkańcom

Budowa przy Beskidzkiej na Grochowie
Budowa przy Beskidzkiej na Grochowie
W trakcie budowy budynku trzeba być przygotowanym na ewentualne uciążliwości, jakie się z tym wiążą. Gorzej jednak, jeśli urządzenia pracują całą dobę - nawet w nocy. Zamieszczamy list jaki otrzymaliśmy od naszego czytelnika.

"Jestem sąsiadem powstającej przy Beskidzkiej inwestycji Zielone Tarasy Beskidzka, której wykonawcą jest firma Totalbud. Hałasy, w postaci głośnej pracy maszyn, ciągłych uderzeń młotków, pracy wiertarek i ruchu ciężkich pojazdów, trwają praktycznie codziennie od godzin porannych, do bardzo późnych godzin wieczornych. W nocy non-stop jest włączona pompa czy inne generujące hałas urządzenie. Jest ciepło zatem ciązko mieć okna cały czas zamknięte. Skandalem był montaż dźwigu, który zakończył się po godzinie 22.00. W dzień małe dzieci z uwagi na ciągłe hałasy z budowy mogą zapomnieć o normalnym śnie a starsze są narażone na przekleństwa pracujących robotników." - pisze w liście pan Sławek.
2016-06-10 20:01 2090

Komentarze

~sąsiad

Panie Sławku, też jestem "sąsiadem" owej inwestycji. Zgłaszałem kilkukrotnie do Straży Miejskiej z prośbą o interwencję ( hałas pompy po 22-gie). Straż, owszem przyjeżdża, ale odbija się od bramy. A "cieć" mówi, że nie jest w stanie tego wyłączyć. Nie wiem jakie można podjąć kroki. Zachowanie wykonawcy i jakby nie było zleceniodawcy tej inwestycji jest niedopuszczalne. Może kolejne zgłoszenia w końcu zaoowocują szanowanie "sąsiadów" wokół.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.