Budowa na Czapelskiej 25 utrudnia życie mieszkańcom

Głośny hałas na budowie przy Czapelskiej 25
Głośny hałas na budowie przy Czapelskiej 25
W miejscu, gdzie jeszcze kilka miesięcy temu rósł dorodny świerk trwają prace budowlane przy budowie pięciopiętrowego apartamentowca. Inwestor, dmuchając na zimne, postanowił uprzedzić okolicznych mieszkańców o konieczności przeprowadzenia głośnych prac w godzinach.... nocnych.

Oświadczenie inwestora

"W dniach 08.03 - 09.03.2016 r. na budowie przy ul. Czapelskiej 25 realizowanej przez firmę Inwestplan Czapelska 1 sp. z o.o. dla inwestora KOMO sp. jawna będą prowadzone roboty betonowe posadzki garażowej ( początek prac godz. 7.00). Technologia wykonania tych robót narzuca konieczność przeprowadzenia zacierania posadzki w odpowiednim momencie wiązania betonu. Wiązanie to, a tym samym proces zacierania rozpocznie się w godzinach nocnych 08/09.03.2016 r. i będzie powtórzony na drugiej części garażu. Proces ten realizowany jest za pomocą zacieraczek spalinowych które emitują dość wysoki poziom hałasu. Niestety hałas ten może być słyszalny przez okolicznych mieszkańców, ale nie ma niestety możliwości wyeliminowania go.

Jednocześnie do niniejszego oświadczenia dołączam pozwolenie na budowę obiektu przy ul. Czapelskiej 25 wydane przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, z którego nie wynikają żadne ograniczenia co do godzin prowadzenia robót na budowie."
2016-03-12 19:08 1905

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.