Będzie przejście przy kładce nad Grochowską

ZDM odpowiadając na postulaty mieszkańców, społeczników i radnych zapowiada wytyczenie przejścia naziemnego na ulicy Grochowskiej przy ulicy Jubilerskiej.

Kładka + przejście

"W przypadku kładki na ul. Jubilerskiej mamy gotowe skrzyżowanie, w które będziemy wkomponowywać zebrę. W zakresie zmian w sygnalizacji wydamy ok. 8 tys. zł. – na nowe sterowniki, przeprogramowanie, oprawy i cztery maszty. Wymiana wind kosztowałaby nas ok. półtora mln zł." - czytamy na stronie ZDM.

Nowe przejście będzie alternatywą dla niewygodnej kładki z często psującymi się windami. Dlatego cieszy, iż ZDM tak pozytywnie i szybko podpowiedział na apele mieszkańców.

Zresztą sam to podkreśla, informując: "Ponosząc stosunkowo niewielkie koszty, nie wydając milionów złotych, możemy wyjść naprzeciw grupom społecznym, dla których przejście po schodach na drugą stronę ruchliwej ulicy to ogromny problem."
2015-10-06 22:37 1528

Komentarze

~LUKA5

Radni są główną silą która doprowadziła do odtworzenia przejścia dla pieszych przy Jubilerskiej?/ A można wiedzieć którzy z imienia i nazwiska , chciała bym podziękować im , może nawet osobiści ,za trud codzienny?

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.