Apartamenty Szembeka - nowa inwestycja w centrum Grochowa

Apartementy Szembeka w budowie
Apartementy Szembeka w budowie
W sąsiedztwie odnowionego Placu Szembeka na Grochowie trwa budowa kameralnego budynku mieszkalnego - Apartamenty Szembeka. Pierwsi lokatorzy odbiorą klucze do mieszkań już na wiosnę 2017 roku.

W centrum Grochowa

Pięciopiętrowy budynek mieszkalny według projektu Grzegorza Cioska jest wznoszony przy ulicy Mlądzkiej 44, tuż obok ulicy Grochowskiej. Na przyszłych mieszkańców czeka 29 lokali o powierzchni od 36 do 59 m2. Aby zapewnić każdemu z nich optymalne nasłonecznienie, deweloper zdecydował się wykonać duże okna oraz przeszklone balkony.

Pod budynkiem zlokalizowano dwukondygnacyjną podziemną halę garażową, w której wyznaczone będą również - dostępne wyłącznie dla mieszkańców - miejsca na rowery. W obiekcie znajdzie się też jeden lokal usługowy.

Doskonała lokalizacja

Nowa inwestycja usytuowana jest przy ważnym szlaku komunikacyjnym, jakim jest ulica Grochowska. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej dotarcie do centrum Warszawy jest szybkie i wygodne. Dla osób, które cenią dostęp do rozwiniętej infrastruktury na miejscu mamy również dobre wiadomości. Praktycznie na wyciągnięcie ręki znajduje się market Lidl i znacznie ostatnio rozbudowane Centrum Handlowe Szembeka. W promieniu kilometra są dwa parki: J. Szypowskiego "Leśnika" z siłownią plenerową, placem zabaw i kortami tenisowymi oraz park "Znicza" z nowoczesnym placem zabaw i fontanną. Przychodnie, sklepiki, sale zabaw jak również tak niezbędne żłobki, przedszkola, szkoły - zarówno prywatne, jak i publiczne, sprawiają, iż nikt nie powinien być zawiedziony.

Wkrótce po zakończeniu budowy Urząd Dzielnicy przystąpi do zapowiedzianej już modernizacji ulicy Mlądzkięj, która zyska nowy asfalt, odwodnienie i oświetlenie.
2016-09-12 08:11 1639

Komentarze

~Zorro

Bardzo dobra reklama stworzona przez developera,nawet pozwolił wejść na budynek w czasie budowy :) Swoją droga lokalizacja zacna,dodałbym jeszcze,że na Olszynkę w prostej linii tez nie będzie daleko jak ktoś lubi historię. Sądzę,że czas na odnowę Szembeka od strony Mlądzkiej i Zamienieckiej (tam coś podobno rusza...).

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.