Al. Stanów Zjednoczonych 68 to nowy adres Kici Koci

Al. Stanów Zjednoczonych 68 to nowy adres Kici Koci. "Kameralny biurowiec na rogu Al. Stanów Zjednoczonych i Stockiej trochę przypomina naszą poprzednią siedzibę i jest od niej oddalony o ok. 250 m. Oddany do użytku w 2000 roku budynek zaprojektował Jerzy Guertler, architekt z Saskiej Kępy. Przy dobrych wiatrach ruszymy jeszcze przed wakacjami." - zapowiadają właściciele klubokawiarni.

Na cztery strony Grochowa

"Właścicielką nieruchomości jest mieszkanka naszej dzielnicy. Będziemy dużo więksi. Zajmujemy cały parter. Na 230 metrach kwadratowych (poprzednio mieliśmy ok. 140 m) chcemy zmieścić kameralne kino dzielnicowe - bez reklam i prażonej kukurydzy - oraz estradkę koncertową. Przestrzeń dla laptopowców, planszówkowiczów oraz do zabaw dla dzieci. A także do wszystkich działań, które miały miejsce przy Garibaldiego 5A. Wróci też biblioteka społeczna i punkt odbioru Lokalnego Rolnika. Będziemy czynni od rana. Przygotujemy więcej wegetariańskiego i wegańskiego jedzenia oraz rodzajów kawy. Zaskoczymy też piwoszy.

Aranżując wystrój wykorzystamy meble dawnej Kici Koci – solidne polskie wzornictwo przemysłowe, czy jak kto woli design z lat 50., 60. i 70. XX wieku oraz przedmioty z recyklingu. Zrobimy więcej udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami (przy schodach mamy automatyczny podnośnik dla wózkowiczów), rodziców z maluchami, rowerzystów oraz czworonogów. Tak jak poprzednio, wyeksponujemy w pomieszczeniach zastane elementy – żeby przetrwała jakaś forma pamięci o poprzednich użytkownikach lokalu. Będziemy mieć panoramiczne okna na cztery strony Grochowa, klimatyzację oraz ogródek – na podeście i schodach, chodniku i trawniku pod drzewami.

To oczywiście nie wszystko, co zaplanowaliśmy. Mamy w zanadrzu kilka pomysłów, którymi chcemy Was pozytywnie zaskoczyć. Liczymy, że się uda." - czytamy na społecznościowym profilu Kici Koci
Źródło: Portal Twoja Praga
2015-04-20 09:40 1402

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.