50-lecie Przedszkola nr 51 "Misia Czarodzieja’’

50 lat. Tyle właśnie istnieje na Grochowie jedno z najpopularniejszych przedszkoli, Przedszkole Nr 51 Misia Czarodzieja. 20 listopada br na uroczystości odbywającej się w siedzibie placówki zebrali się znamienici goście min. Z-ca Dyrektora Biura Edukacji Beata Murawska, Burmistrz Dzielnicy Tomasz Kucharski wraz z Z-ca Jarosławem Karczem, Przewodniczący Rady Marcin Kluś oraz radni, Dyrektor OSiR Ewa Misiurkiewicz, która przez 23 lata pełniła funkcję dyrektora Przedszkola nr 51.

Wszyscy zgromadzeni goście, zostali powitani przez Dyrektor Krystynę Smolińską jako przyjaciele przedszkola.  Program uroczystości okazał się niezwykle bogaty, dzięki wspaniałej prezentacji przenieśliśmy się w czasie do początków istnienia przedszkola, dzieci zaprezentowały również program artystyczny, wspomnieniom i anegdotom nie było końca. Niespodziankę przyszykował również Burmistrz Tomasz Kucharski, który wyrecytował wiersz o Misiu Czarodzieju, który porwał publiczność do wspólnego rymowania.  

Misiowi, dzieciom a przede wszystkim wspaniałej kadrze pedagogicznej życzymy kolejnych lat sukcesów i niech nam wszystkim przyświeca motto przedszkola ,,Po pierwsze szacunek, zaufanie, wyrozumiałość i cierpliwość’’.

Sto lat!
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2013-11-26 17:41 1203

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.