31 grudnia 2015 będzie ostatnim dniem handlowym Universamu "Grochów"

Choinka przed Universamem na Grochowie
Choinka przed Universamem na Grochowie
To już ostatnia choinka i ostatnie święta.... Universam "Grochów" wraz z końcem roku zostanie zamknięty, aby już wkrótce podzielić smutny los Supersamu czy Spółdzielczego Domu Handlowego "Sezam". Dla tych, którzy jeszcze w to nie wierzą, 31 grudnia, godzina 16.00 będzie ostatnią okazją, aby odwiedzić wnętrza budynku.

Sklepy "Społem" WSS Praga-Południe w tymczasowych lokalizacjach

Na czas realizacji nowej inwestycji sklep spożywczy zostanie przeniesiony na ulicę Zagójską 5, natomiast usytuowana na piętrze część przemysłowa znajdzie swój tymczasowy adres w pawilonie na ulicy Suchodolskiej 2 przy Kinowej.

Targowisko bezpieczne

Targowisko wokół Universamu będzie istnieć dalej. Czas budowy apartamentowca oraz przebudowy ulicy Męcińskiej będzie wykorzystany do modernizacji bazarku. Niestety, zostanie zlikwidowany fragment targowiska zlokalizowany po wschodniej stronie Universamu, gdzie zostanie wytyczony szeroki na 12 metrów trakt pieszy.

Dwie wieże przy Rondzie Wiatraczna

Inwestycja Rondo Wiatraczna zakłada budowę obiektu z dwiema 17-piętrowymi wieżami o wysokości 60 metrów oraz 8-piętrową częścią zasadniczą. Łącznie w budynku znajdzie się 440 mieszkań. W obiekcie znajdzie się łącznie 630 miejsc parkingowych - 470 dla mieszkańców na poziomie +2,+3 i 160 ogólnodostępnych dla klientów galerii na poziomie -1.
2015-12-19 20:16 4726

Komentarze

~Tcl1965

Najbliszy supermarket to Simply. Ciekawe, czy zwiekszy sie liczba klientow, a jesli tak, to czy da rade ich obsluzyc, bo juz teraz robia sie zatory.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.