25-lecie Przedszkola nr 398

10 czerwca 2010 roku Przedszkole nr 398 usytuowane przy ulicy Kobielskiej 15 obchodziło 25-lecie swojej działalności. Placówka powstała w 1985 roku, a od 5 lat nosi nazwę ,,WIATRACZEK'' , ze względu na usytuowanie w pobliżu Ronda Wiatraczna. Nazwa ma także kojarzyć się dzieciom z zabawką, łatwą do wykonania, którą można się wspaniale bawić.

Uroczystość rozpoczęto od powitania przez Panią Jolantę Mysiak gości, wśród których obecni byli między innymi Pani Ewa Ochenduszka reprezentująca Związek Nauczycielstwa Polskiego, Zastępca Burmistrza Jarosław Karcz oraz Pani Lilla Osmycka z Wydziału Oświaty i Wychowania.

Pan Jarosław Karcz odczytał specjalnie przygotowany na tę okazję list gratulacyjny od Burmistrza Dzielnicy Tomasza Kucharskiego, który następnie został przekazany na ręce pracowników.

Część artystyczną przygotowała grupa 5-latków, która zaprezentowała bajkę "Szewczyk Dratewka". Dzieci zachwyciły publiczność nie tylko świetnym występem, ale również pięknymi, kolorowymi strojami. Na koniec uroczystości zaplanowano poczęstunek. Czteropiętrowym tortem częstowano wszystkich uczestników tej imprezy.

Ten dzień szczególny był nie tylko dla dzieci, które mocno przeżywały przygotowania 25-lecia, lecz również dla kadry pedagogicznej. Przedszkole emanowało radosną, ciepłą atmosferą, każdy rodzic mógł się przekonać jak bardzo nauczyciele zaangażowani są w prawidłowe wychowanie ich pociech.
Przedszkole ,,WIATRACZEK'' znalazło przepis na udane funkcjonowanie placówki - do grupy uśmiechniętych dzieci należy dodać dużo dobrego słowa i wsparcia, które potrzebne jest już od najmłodszych lat. Sukces gwarantowany.
Źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe
2010-06-17 21:41 1186

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.