150 metrów Ostrobramskiej w remoncie. Prace bez większych utrudnień

Roboty drogowe przy Ostrobramskiej bez utrudnień dla kierowców, fot. ZDM
Roboty drogowe przy Ostrobramskiej bez utrudnień dla kierowców, fot. ZDM
- Nasze prace na drogach to nie tylko frezowania. To także większe remonty. Takie prace prowadzimy właśnie na ulicy Ostrobramskiej. Wyremontowany odcinek będzie służył wszystkim uczestnikom ruchu - zarówno tym zmotoryzowanym, jaki też pieszym i rowerzystom - poinformował Zarząd Dróg Miejskich.

Trwające obecnie roboty są prowadzone na drodze serwisowej ulicy Ostrobramskiej, na 150- metrowym odcinku, od ulicy Filomatów do Zamienieckiej.

Prace w tym rejonie trwają już od kilku dni. Roboty zaczęły się od usunięcia starej, nierównej nawierzchni. Następnym etapem były prace brukarskie związane z wymianą krawężników. Ten etap został już zakończony.

Aktualnie na zakończeniu są roboty związane z układaniem nowej podbudowy drogi. Układany jest także ściek przykrawężnikowy. Na początku przyszłego tygodnia zostanie ułożona masa bitumiczna drogi. Po zakończeniu robót odtworzona zostanie zieleń.

W związku z prowadzonymi pracami ZDM nie przewiduje utrudnień w ruchu w ciągu ulicy Ostrobramskiej. Droga serwisowa obsługuje bowiem ruch lokalny w tym miejscu. Zgodnie z planem, prace powinny się zakończyć do końca maja.
2016-05-19 23:04 1571

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.