Sobota, 26 Maja 2018 - Filipa, Pauliny

Domeyki 20 - przystanek mieszkanie

Od kilkunastu lat GRUPA INWEST prowadzi inwestycje mieszkaniowe na Pradze Południe, które wyróżniają̨ się przede wszystkim kameralnością. To najczęściej 4 piętrowe budynki z niewielką liczbą mieszkań o zróżnicowanym metrażu i funkcjonalnym układzie: od kawalerek po dwupoziomowe apartamenty, w atrakcyjnych lokalizacjach. Nabywcy mieszkań GRUPY INWEST mogą mieć pewność, że mają do czynienia ze sprawdzonym i wiarygodnym deweloperem, który zrealizował dotychczas kilkadziesiąt budynków na terenie Pragi - Południe.

NOWE OBLICZE PRAGI POŁUDNIE

Położona na prawym brzegu Wisły, oddalona od ścisłego centrum stolicy, Praga Południe zyskuje coraz więcej nie tylko zwolenników ale także i miłośników.

Sprawne połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz innymi jego dzielnicami, budowa II linii metra sprzyjają osiedlaniu się młodych ludzi, a także całych rodzin, dla których właśnie ten rejon jest najbardziej przyjazny do zamieszkania.

Nowe obiekty sportowe, dobrze wyposażone nowoczesne place zabaw, piękne parki i skwery, liczne szkoły i przedszkola, a także szkoły wyższe - a wszystko to położone z dala od zgiełku centrum stolicy, w otoczeniu zabytkowych kamienic - oferują komfortowe i spokojne życie mieszkańcom dzielnicy.

Dobrze znany rozległy Park Skaryszewski z Jeziorkiem Kamionkowskim, Teatr Powszechny, Muzeum Warszawskiej Pragi, Stadion Narodowy jako miejsce organizacji nie tylko imprez sportowych, czy zlokalizowana przy ul. Grochowskiej Sinfonia Varsovia, jedna z najlepszych orkiestr symfonicznych w Europie stanowią dumę prawobrzeżnej części miasta.

Na Pradze Południe historia miesza się̨ ze współczesnością i to niewątpliwie stanowi jej mocny atut. Praga Południe to jeszcze kawałek ocalonego dawnego przedwojennego świata, wokół którego powstają nowoczesne budynki, centra handlowe, klimatyczne kawiarnie i ośrodki kultury oferujące różnorodne zajęcia.

DOMEYKI 20

Najnowsza inwestycja GRUPY INWEST zlokalizowana jest przy ul. Domeyki 20 na praskim Grochowie. Niewątpliwą zaletą projektu jest bliskie sąsiedztwo z odrestaurowanym Placem im. Piotra Szembeka oraz niewielka odległość (600 m) do środków komunikacji miejskiej przy ulicy Grochowskiej.

Czteropiętrowy budynek o modernistycznym charakterze oferować będzie 23 funkcjonalne lokale mieszkalne o zróżnicowanym i atrakcyjnym metrażu oraz rozkładzie od 28m2 do 108m2.

Na III i IV piętrze zlokalizowane zostały mieszkania dwupoziomowe, w taki sposób by mogły one stanowić jedno mieszkanie lub tzw. mieszkanie „rodzinne” - drugi poziom mieszkań można bowiem zaadoptować w przyszłości na niezależne pomieszczenia z własną łazienką, aneksem kuchennym i drugim wejściem z poziomu IV piętra.

Miejsca parkingowe zapewniać będzie wielostanowiskowy garaż podziemny. Na poszczególnych kondygnacjach zlokalizowane zostaną schowki do wyłącznej dyspozycji poszczególnych Nabywców. Budynek zostanie ogrodzony i wyposażony w monitoring zewnętrzny. W budynku zainstalowana zostanie wygodna i nowoczesna winda od poziomu garażu podziemnego.

Miejsce jest idealne dla ludzi ceniących komfort, a jednocześnie bliskość tętniącego życiem miasta. W okolicy znajdują się budynki użyteczności publicznej, klubokawiarnie o charakterze sąsiedzkim, restauracje, kluby fitness oraz wiele sklepów i supermarketów, w tym nowa galeria handlowa „Centrum Szembeka”.

Usytuowanie budynku pozwala na swobodny i szybki dostęp do terenów zielonych, miejsc uprawiania sportów i rekreacji. W pobliżu znajdziemy parki i skwery a także rezerwat krajobrazowo-historyczny Olszynka Grochowska, który jest znakomitym pomysłem na weekendowe rodzinne wycieczki, pikniki i spacery.

W promieniu 1,5 km od lokalizacji naszej inwestycji mieści się kilka przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Dogodny dojazd do centrum miasta zapewniają tramwaje, autobusy oraz mający wkrótce powstać II odcinek wschodni nowej linii metra z przystankiem na Rondzie Wiatraczna.

Inwestycja Domeyki 20 to połączenie nowoczesności z tradycją. To przyjazne miejsce dla osób poszukujących mieszkania blisko centrum miasta z jednoczesnym poczuciem kameralności, z dala od zgiełku.
2017-03-03 10:43 383

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.